Aktualności

Rafał Konieczny, Komendant Miejskiego PSP w Zielonej Górze, i Jerzy Tutaj, Wiceprezes PTK

Wzmocnienie bezpieczeństwa i innowacyjność

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Park Technologii Kosmicznych – Badań, Rozwoju i Innowacji nawiązał strategiczną współpracę z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze, czego wyrazem jest podpisanie listu intencyjnego. Porozumienie zostało zawarte przez bryg. Rafała Koniecznego, Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze, oraz dr Jerzego Tutaja, Wiceprezesa PTK – B+R+I.

Zapraszamy na cykl webinariów z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem

Dołącz do naszego cyklu webinariów poświęconych zarządzaniu przedsiębiorstwem, prowadzonych przez ekspertów z Parku Technologii Kosmicznych. Odkryj strategie rozwoju i zarządzania strategicznego dla mikro- i małych firm. Pierwsze spotkanie już 6 marca! Wszystkie sesje dostępne online na platformie Teams.

Konsorcjum PTK

Konsorcjum PTK Osiąga Sukcesy

Członkowie Konsorcjum Parku Technologii Kosmicznych (PTK) odnieśli znaczący sukces, tworząc fundament dla dalszego rozwoju w obszarze innowacji i technologii kosmicznych.

PTK – B+R+I to nasza przyszłość

W ramach Parku Technologii Kosmicznych – Badań, Rozwoju i Innowacji, z wielką satysfakcją podsumowujemy niedawne wydarzenie – konferencję SatGisPlan 2024, która zgromadziła entuzjastów, naukowców i studentów

Zespół PTK Lubuskie oraz Collegium Polonicum podczas podpisania wniosku

Razem po Horyzont Europa

Spółka PTK – B+R+I wspólnie z Fundacją Collegium Polonicum oraz partnerami z Niemiec, Francji i Hiszpanii składa wniosek do międzynarodowego programu Horyzont Europa na projekt o wartości blisko 20 mln zł na cztery lata.