logo Satgisplan 28.02.2024

Zaproszenie na SatGisPlan 2024

Park Technologii Kosmicznych serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie SatGisPlan 2024, które odbędzie się na naszym terenie 28 lutego 2024 r. SatGisPlan 2024 to niepowtarzalna okazja dla przedstawicieli administracji publicznej, jednostek otoczenia społeczno-gospodarczego, środowiska naukowego, nauczycieli oraz uczniów szkół średnich do zgłębienia wiedzy i możliwości, jakie otwiera przed nami geoinformatyka i techniki satelitarne.

O Wydarzeniu

SatGisPlan 2024 to platforma wymiany doświadczeń i prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie geoinformatyki. W ramach wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne, podczas których eksperci oraz specjaliści podejmą próbę wskazania potencjału i możliwości wykorzystania umiejętności Absolwentów kierunku Geoinformatyka i techniki satelitarne Uniwersytetu Zielonogórskiego na dynamicznie rozwijającym się rynku pracy.

Szczególnie zapraszamy na III panel, gdzie przedstawione zostaną wyniki prac nad projektem Lubuskiego Centrum Kompetencji Cyfrowych i Usług Wspólnych. Projekt ten stanowi kluczowy komponent dla rozwoju Węzła Informacji Przestrzennej Województwa Lubuskiego, który ma na celu wspieranie i promowanie innowacyjności oraz digitalizacji w regionie.

Rejestracja

Zachęcamy do rejestracji na SatGisPlan 2024, aby zapewnić sobie udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwijania wiedzy i nawiązania nowych, wartościowych kontaktów.

Termin zakończenia rejestracji SatGisPlan 2024: 23.02.2024, godz. 15.00.

Nie zwlekaj, dołącz do nas i odkryj, jak technologie kosmiczne i geoinformatyka mogą zmieniać świat na lepsze. Czekamy na Ciebie podczas SatGisPlan 2024 w Parku Technologii Kosmicznych!

Plik do pobrania: Zaproszenie i program wydarzenia

Kontakt:
Anna Widła
tel.: 789 442 174
e-mail: a.widla@wbais.uz.zgora.pl

Informacja na stronie organizatora: Uniwersytet Zielonogórski

Podobne wpisy