Zaproszenie na Warsztaty strategiczne

Serdecznie zapraszamy na strategiczne warsztaty, organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego z merytorycznym wsparciem Parku Technologii Kosmicznych. Spotkanie na temat: AKTUALIZACJA PROGRAMU ROZWOJU INNOWACJI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO DO ROKU 2030, odbędzie się online 6 lutego o godzinie 10:00.

Warsztaty są skierowane do przedsiębiorców, naukowców, instytucji otoczenia biznesu, organizacji pozarządowych, instytucji badawczych, organizacji planujących wspólne działania badawczo-rozwojowe, a także interesariuszy zaangażowanych w inicjatywy na rzecz rozwoju Lubuskich Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji.

Nasze warsztaty będą skupiać się na przedstawieniu i wypracowaniu propozycji zmian w Programie Rozwoju Innowacji Województwa Lubuskiego do roku 2030.

Na warsztatach poświęconych aktualizacji Programu Rozwoju Innowacji Województwa Lubuskiego zostaną omówione i przedyskutowane będą następujące kwestie:

  • Stan prac nad aktualizacją Programu,
  • Przedstawienie projektu mapy drogowej (projektów),
  • Analiza SWOT dla poszczególnych regionalnych inteligentnych specjalizacji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do rozwoju innowacji naszego regionu lubuskiego. Aby wziąć udział, prosimy się zarejestrować pod linkiem:  https://forms.gle/2xu8tbvqaxCvmCjY9 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami warsztatów: Program warsztatów

Podobne wpisy