Zapraszamy na cykl webinariów z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem

Miło nam poinformować o inauguracji cyklu webinariów organizowanych przez nasz Park Technologii Kosmicznych – Badań, Rozwoju i Innowacji. Sesje edukacyjne poprowadzą wybitni eksperci w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwami i organizacjami, oferując atrakcyjne tematy dla pracowników, kierowników oraz wszystkich osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w zakresie efektywnego zarządzania firmą.

Spotkania będą odbywać się zdalnie, za pośrednictwem platformy Teams, co drugi tydzień. Do udziału nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja – wystarczy dołączyć za pomocą linku do spotkania.

Rozpoczynamy 6 marca 2024 r. o godz. 14:00 (I część) i o 15:30 (II część). Każda część będzie trwała około 1 godziny. Pierwsze webinarium, zaplanowane na 6.03, poświęcone będzie zarządzaniu strategicznemu w mikro- i małych firmach. Prelegentem będzie dr Jerzy Tutaj, adiunkt w Katedrze Organizacji i Zarządzania na Wydziale Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, autor licznych strategii rozwoju dla organizacji na różnych poziomach.

Agenda obejmuje:

  • Myślenie strategiczne w organizacji,
  • Budowę strategii rozwoju,
  • Korzyści płynące z zarządzania strategicznego dla organizacji,
  • Studia przypadków.

Do udziału zapraszamy przedsiębiorców, szefów, kierowników średniego i wyższego szczebla organizacji, a także wszystkich zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy w omawianym temacie i szukających inspiracji do doskonalenia zarządzania strategicznego.

Link do spotkania: Teams

Serdecznie zapraszamy.

Anons drugiego webinarium:

Data: 20 marca, godz. 14:00-15:00 (I część) i 15:30-16:30 (II część).

Temat: Zarządzanie procesowe w organizacji.

Prowadzący: dr inż. Piotr Sycz, adiunkt w Katedrze Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegółowe informacje i link do spotkania zostaną podane wkrótce.

Podobne wpisy