zarząd PTK i BIOT

Nowy projekt PTK-B+R+I: Współpraca na rzecz Smart City

W Parku Technologii Kosmicznych jesteśmy zawsze w ruchu, szukając nowych sposobów na innowacje. Tym razem wspólnie z firmą BIOT z Nowego Kisielina oraz innymi partnerami składamy projekt do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR), mający na celu rozwój miast inteligentnych (Smart City).

Firma BIOT sp. z o.o. to specjaliści od rozwiązań IoT (Internet of Things) dla zarządzania miastami. I to właśnie z nimi razem zamierzamy wprowadzić nowoczesne technologie do codziennego życia mieszkańców, uczynić miasta sprytniejszymi i lepszymi miejscami do życia.

Spotkanie z zespołem BIOT i naszymi partnerami pokazało, że jesteśmy na tej samej stronie – chcemy wykorzystać nasze doświadczenie, wiedzę i zasoby, żeby coś zmienić. Wierzymy, że ta współpraca to krok w dobrą stronę dla nas wszystkich i dla przyszłości Smart City.

Jako Park Technologii Kosmicznych – Badań, Rozwoju i Innowacji, jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak ważnego projektu i wspólnie pracować nad przyszłością, która opiera się na innowacji, technologii i nauce. Dziękujemy naszym partnerom za zaufanie i nie możemy się doczekać efektów naszej wspólnej pracy.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z postępami projektu i innymi inicjatywami PTK-B+R+I.

Podobne wpisy