Uczestnicy spotkania Lubuska Przystań Innowacji 24.04.24

Lubuska Przystań Innowacji – Podsumowanie Spotkania

Z przyjemnością informujemy, że pierwsze spotkanie w ramach projektu Lubuska Przystań Innowacji, które odbyło się 22 kwietnia 2024 roku w Parku Technologii Kosmicznych – Badań, Innowacji i Rozwoju w Zielonej Górze, zakończyło się sukcesem.

W spotkaniu uczestniczyli znakomici eksperci, w tym dr Jerzy Tutaj oraz dr hab. Katarzyna Cheba, którzy powitali zgromadzonych gości. Prezentacje przeprowadzili również dr hab. inż. Sebastian Saniuk oraz dr Robert Rothe z Niemiec. Omówiono transformacje przemysłu 4.0 w kierunku przemysłu 5.0, przedstawiono doświadczenia z wdrażania tych rozwiązań w lubuskich przedsiębiorstwach, prezentacje prowadzili Włodzimierz Fleischer oraz Grzegorz Rój. Spotkanie zakończyło się dyskusją na temat potencjalnych źródeł finansowania oraz możliwości współpracy, którą moderowała Ewa Hebdzyńska oraz dr inż. Magdalena Ćwikowska.

Mamy również przyjemność zapowiedzieć, że kolejne spotkanie odbędzie się 20 maja. Szczegóły tego wydarzenia zostaną podane wkrótce na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wkład w rozwój naszego projektu. Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu!

Podobne wpisy